בניית אתרי וורדפרס ובניית אתרי תדמית מקצועיים ריספונסיביים ומוכנים לקידום

מומחי וורדפרס לשירותכם

האינטרנט כיום משמש כנקודת המפגש המרכזית בין הלקוח לבין המותג. באמצעות בניית אתר תדמית אכותי יכול כל מותג, שירות או מוצר למצב את עצמו, לבדל את עצמו מהתחרות, לצקת ערכים ותוכן בתקשורת שלו עם הלקוח ולהציג ולמכור מוצרים. חברת קיוורד שמה לה למטרה מתן שירות בניית אתרי וורדפרס, מערכת ניהול התוכן הגדולה, המתקדמת והאיכותית ביותר אשר קיימת היום - על מנת שנוכל להציע לך שרות בניית אתר תדמית אפקטיבי לעסק שלך.

צעד קטן לאדם…

 • "בניית האתר נעשתה בצורה מקצועית בה למדנו יחד, תוך כדי העבודה, כיצד נכון לעשות את הדברים בצורה שתתאים לנו ולמותג שלנו. אורי הוא אדם מדהים ומעורר השארה שהעבודה אתו היא סוג של מתנה מקצועית ואישית. ממליצים בחום, משפחת ננוקרטין סיסטם"

  שרון שגב
  שרון שגב
  מנהלת שיווק בינלאומי -ננו קרטין סיסטם - להמלצות נוספות


300 מיליון אתרים (בערך.. לא ספרתי אחד אחד...) בעולם הם אתרי וורדפרס. מה עם האתר שלך?


למה אתר האינטרנט שלכם צריך להיות בנוי על וורדפרס:
 1. שליטה - בניית אתר תדמית  בוורדפרס מסתיימת כאשר נמסרת ללקוח מערכת ניהול תוכן שלמה ועצמאית כך שהוא מקבל שליטה מלאה על כל תכני האתר ועיצובו גם ללא תלות במפתח. פירוש הדבר שליטה מלאה וזמינות מלאה לשינויים בכל רגע נתון.
 2. גמישות - וורדפרס הינה מערכת המבוססת על "קוד פתוח" אשר משתדרגת באופן קבוע. בניית אתרי וורדפרס מאפשרת למפתח וללקוח גמישות ונגישות מלאה לכל החידושים בתחום הבנייה וניהול התוכן של האתר.
 3. קידום - בניית אתר תדמית על גבי וורדפרס מציעה את כל היתרונות של מערכת ניהול תוכן ראשונה במעלה לקידום אתרים.
 4. תוספים - מעצם היותה מערכת קוד פתוח, מפתחים רבים בכל רחבי העולם מפתחים עבורה ללא הרף "תוספים" אשר מאפשרים הוספת פונקציות חדשות לאתר ללא צורך בפיתוח ובצורה עצמאית. בניית אתרי וורדפרס על ידי לקוחות בכל העולם ועצם היותה בחירתם הראשונה של מפתחים רבים מציבה אותה כמערכת המובילה בתחומה הן לבלוגים והן לאתרים מכל הסוגים.
 5. עיצוב- בניית אתרי וורדפרס חוסכת פעמים רבות תקציבי עיצוב תוך שימוש בתבניות פרימיום מקצועיות שעוצבו על ידי מיטב אנשי המקצוע בעולם. בניית אתרי וורדפרס על גבי תבניות מוכנות חוסכת לא רק זמן וכסף אלא גם מאפשרת לכל מותג, קטן כגדול, להציג אתר אינטרנט מקצועי ומעוצב בתקציב הגיוני וסביר.

בנית אתר וורדפרס עם קיוורד היא הבחירה החכמה :
 1. שרות אישי ברמה הגבוהה ביותר
 2. חדשנות ויצירתיות
 3. שרות מלא וכולל לכל צרכי האינטרנט שלך- מעיצוב הלוגו, בניית האתר,כתיבה שיווקית ועוד
 4. שרות אכסון אתרים ברמה גבוהה ותמיכה טלפונית
 5. הבנה עמוקה של המדיה
 6. הקפדה על לוחות זמנים
 
בוא נדבר על האתר החדש שלך

בניית אתר תדמית זה עסק למקצוענים


אתר התדמית שלך הוא תעודת הזהות של העסק שלך באינטרנט

בניית אתר תדמית לעסק היום הוא בגדר חובה. הדבר הראשון שהלקוחות שלך עושים הוא לחפש אותך באינטרנט, רגע לפני שהם מתקשרים. לכן, האתר שלך צריך לשקף את העסק שלך בצורה מושלמת, מושכת ובעיקר מניעה לפעולה. תן לנו לבנות לך אתר תדמית מקצועי על גבי פלטפורמת וורדפרס וצור לעצמך את הבית שלך באינטרנט.