כתיבת תוכן לאתר החברה - הדרך שלך להגדלת הכנסות

אתר האינטרנט שלך הוא חלון הראווה של העסק שלך לעולם. בין אם מדובר באתר תדמית או באתר מכירתי, התוכן של האתר הינו גורם קריטי להצלחה שלו. מאז עליית כוחה של גוגל בתהליכי קבלת החלטות של אנשים, כתיבת תוכן איכותי ומקצועי הפך לצורך וחובה לכל מותג ועסק שרוצים להצליח. כי תנאי ראשון להצלחה הוא שהלקוח יבין אותך  ויתחבר אליך. כתיבת תוכן היא התמחות מקצועית אשר לוקחת בחשבון לא רק את צרכי המותג ואת הדרישות שלו אלא גם טורחת לפנות אל הלקוח בשפתו ולהניע אותו לפעולה. וזה בדיוק מה שאתה צריך.
אני מציע לך שרותי כתיבת תוכן ברמה הגבוהה ביותר. ההצעה שלי כוללת כתיבת תוכן מקצועית לאתר האינטרנט העסקי שלך, ממוקדת ויעילה, וכתיבת תוכן אטרקטיבי לבלוגים ושאר פרסומי החברה המקוונים.

כתיבת תוכן לאתרים זאת המומחיות שלנו

 • "בשם כולנו בקדמון-ברין, רציתי להודות לכם על העבודה הנפלאה. מעבר למקצועיות שאיננה מובנת מאליה, אנחנו נהנים משירות מהיר, איכותי ותמיד עם חיוך! שמחים לשתף פעולה, המשיכו כך!"

  אמיר ברין
  אמיר ברין
  קדמון-ברין - לאתר החברה

אז...מה קיוורד יכולה לעשות עבורך:
 1. מיומנויות כתיבה גבוהות
 2. הכרות עם כתיבה למנועי חיפוש
 3. ניסיון
 4. יחס אישי וסבלנות
 5. עמידה בלוחות זמנים
 6. כתיבה מקצועית לאתרי אינטרנט - מתוכן מכירתי ועד תוכן תדמיתי
 7. כתיבה לאתר למטרות קידום ( SEO )
 8. טקסטים המניעים לפעולה ומתחשבים ביתרונות ומגבלות המדיה
תן לנו לעבוד על העכבר...

כתיבת תוכן מקצועית לקידום אתרים בגוגל


באיזה מקום האתר שלך בגוגל?

אני מציע שרותי כתיבת תוכן מקצועיים לצרכי קידום. לעיתים, כתיבה לאתרי אינטרנט  "מתנגשת" עם חוקיות וצרכי הכתיבה לצרכי אופטימיזציה של אתרים. הצורך לחזור על ביטויים ספציפיים בכל עמוד יוצרים לעיתים כתיבה מאולצת ועילגת. כתיבה מקצועית לאתר מביאה בחשבון הן את איכות החומר הנקרא והן את דרישות הקידום דורשת מיומנות ומקצוענות וניסיון רב על מנת שהטקסט יהיה קריא וסביר. אני מספק שרותי כתיבה לאתרי אינטרנט לא רק לחברות וארגונים אלא גם לחברות קידום ושיווק אתרים אשר מעוניינות בתוכן האכותי והיעיל ביותר עבור לקוחותיהן.

צריך לקדם את האתר שלך? דבר איתנו