כתיבה יצירתית או שרותי כתיבת תוכן שיווקי? שליחת ניוזלטר הוא פתרון מעולה 

אורי שקד,קופירייטינג, קופירייטרגיוס לקוחות הינה המטרה הראשונה של רוב הארגונים, החברות והעסקים. אולם, אם תשאלו כל מומחה שיווק הוא יציין כי האתגר האמיתי הינו לשמר אותם, להיות תמיד בתודעה ובמודעות שלהם ולהיות שם בכל אחד משלבי תהליכי קבלת החלטת הקנייה שלהם. שליחת ניוזלטר אישי תוך שימת דגש על כתיבה יצירתית ושימוש מקצועי בשרותי כתיבת תוכן שיווקי ממוקד לקוח הוא  אחד האמצעים האפקטיביים ביותר ובעלי העלות-תמורה הטובים ביותר על מנת לשמר קשר פורה ורציף עם הלקוחות שלך. הגישה הישירה אל תיבת המייל האישית של הלקוח בצירוף כתיבת תוכן שיווקי אפקטיבי לצד כתיבה יצירתית מקצועית, אשר יוצרת תוכן אטרקטיבי מהווה מתכון מנצח לשיווק מוצלח.

במסגרת סל השירותים המקצועיים שאני מספק , אני מציע שירות ניהול ושליחת ניוזלטרים מתקדם ואיכותי אשר תפקידו לייצר תקשורת רציפה עם בסיס הלקוחות ושדרת מקבלי ההחלטות בארגונים, תוך חשיפה תמידית של המסרים השיווקיים של העסק באמצעות אספקת תכנים רלבנטיים ומעניינים. הניוזלטר, בנוסף להיותו כלי שיווקי תקשורתי ראשון במעלה, הינו כלי מצוין לקידום אתר האינטרנט של העסק באמצעות הצגת קישורים קבועים ומשתנים לאתר האינטרנט שלו ובכך יקדמו אותו במנועי החיפוש וימצבו אותו כרלבנטי.


השירות כולל:
  1.  הקמה חד-פעמית של מערכת הניוזלטר של החברה
  2. הקמת והזנת אנשי הקשר לבסיסי הנתונים לניהול עתידי נוח
  3. כתיבה יצירתית של תוכן אטרקטיבי ומניע לפעולה
  4. עיצוב תבנית ייעודית בהתאם לערכי המותג
  5. כתיבת תוכן שיווקי וניהול הפצת הניוזלטר כפי שייקבעו ע”י הלקוח
  6. ייעוץ שיווקי אלו תכנים לקדם
  7. הטמעה טכנולוגית של טופס הרישום לניוזלטר באתר החברה להגדלת מאגר הרשומים

ניוזלטר שמגיע באופן קבוע ישירות לתיבת המייל של הלקוח שלך, וחשוב מזה, של הלקוח הפוטנציאלי הבא שלך, מאפשר לחברה שלך לייצר עולמות תוכן אטרקטיביים בעלות חודשית נמוכה יחסית אולם בעלת תועלת גבוה.

התקשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר וברור פרטים על שרותי כתיבת תוכן שיווקי או כתיבה יצירתית לניוזלטר שלך, זוהי הדרך הנכונה לחשוף את הלקוחות שלך למסרים שלך בצורה אישית וממוקדת.


2 תגובות

  1. פינגבאק: ניזוזלטר- שיווק אישי ישיר |
  2. פינגבאק: סרטן הערמונית | עולם הרפואה

סגור לתגובות.