קופירייטר באנגלית- התמחות בחברות סטארט אפ וחברות טכנולוגיות

הניסיון שעושה את ההבדל - מקצוען שמבין את העסק שלך

אנגלית היא השפה הרשמית של עולמות ההייטק, טכנולוגיה וחברות סטארט אפ. חברות מעין אלו לא פונות לשוק הישראלי וכל השפה המקצועית שלהן נדרשת להתנסחות וצורת הגשת תוכן שונה. מסיבה זו הן זקוקות לא רק לשירותיו של קופירייטר באנגלית אלא לשירותיו של קופירייטר באנגלית שגם מבין את עולמות התוכן והצרכים המאד ספציפיים שלהן.
כמי שמגיע עם ניסיון עשיר מאד בעולמות הטכנולוגיה, הפיתוח והתוכן בחברות תקשורת וטכנולוגיה רב לאומיות וכמי שהקים שתי חברות סטארט אפ בעברו, אני מציע לחברות מוטות טכנולוגיה שירותי קופירייטינג באנגלית לא רק מדוייקת, מקצועית ושיווקית אלא גם הבנה עמוקה של התחומים וצורת עבודה קצרה ומקצועית יותר. 
כיום אני מלווה חברות טכנולוגיות וחברות סטארט-אפ אשר זקוקות לא רק לשירותיו של קופירייטר באנגלית מקצועי אלא גם כאלו אשר דורשות הבנה מהירה של עולמות התוכן שלהן ויכולת לא רק לכתוב תוכן מקצועי אלא גם להביא את הניסיון האישי שלו לתוך הפרוייקט.
 

דברים טובים קורים כשמדברים

 • "אורי סיפק לנו שירותי כתיבה שיווקית בעברית ובאנגלית לאתר החברה. המצאת את הגלגל שלנו, תודה רבה על השירות האדיב המהיר והמקצועי"

  מריה אילין
  Echo Interactive

התמחות בעולם ההיי טק, טכנולוגיה, תקשורת וסטארט אפים

שירותי הקופירייטינג והכתיבה השיווקית באנגלית של קיוורד מתאימים למגזרים הבאים:

 • חברות סטארט אפ : הכירות עמוקה עם שוק הסטארט-אפים וחיבור של עולמות המוצר והשיווק. קיוורד מספקת שירותי קופירייטינג מקצועיים באנגלית שמייצרים ערך מוסף אמיתי ללקוח. אנו מכירים גם את הצרכים הייחודיים שלכם כסטארט אפיסטים, את הצורך התמידי בלוחות זמנים דחוקים , מסירת חומרים בזמן, זמינות גבוהה ונכונות לעשות את ה extra mile. בדיוק בשביל זה אנחנו פה. 
 • חברות טכנולוגיות: עם ניסיון של למעלה מ 16 שנה בעולמות העוסקים בחיבורים שבין תוכן לטכנולוגיה אנחנו מבטיחים לכם לא רק כתיבה איכותית באנגלית אלא גם הבנה טכנולוגית עמוקה. העבודה איתנו לא רק תקצר לכם לוחות זמנים ותבטיח תהליך חלק ואפקטיבי אלא גם תוצרים שיווקיים ומקצועיים מהודקים יותר. 
 • חברות תוכן ותקשורת: כבוגר חברות תקשורת ותוכן, אני מציע לכם שירותי קופירייטינג באנגלית אשר מכירים את התחום מלפני ומלפנים. מתוך הכירות עמוקה רבת שנים של התחום, אני מציע לכם לא רק שירותי כתיבה אלא ליווי וייעוץ מקצועיים ושותפות לדרך הקריאייטיבית בדרך לקידום העסק שלכם. 
מגוון שירותי כתיבה מקצועיים באנגלית
 • קופירייטינג - מתן שמות לחברות, סלוגנים, שמות למוצרים, פיתוח קונספטים קריאייטיביים
 • כתיבה שיווקית - כתיבת תוכן לאתרים, עמודי נחיתה, עמודי נחיתה, פלאיירים, ברושורים
 • כתיבה מקצועית- כתיבת מאמרים מקצועיים
 • תרגום- שירותי תרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית
 • מצגות : הכנת מצגות מקצועיות לחברות, כולל אפשרות לשירותי עיצוב