fbpx

קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

סרט תדמית, סרטון תדמית

למה אתם צריכים סרטון תדמית לעסק עוד היום

תוכן עניינים

ככל שהטכנולוגיה הופכת לחלק אינטגראלי יותר מחיי הצרכנים, סרטוני תדמית הופכים לכלי יעיל יותר עבור עסקים שרוצים לצמוח.  סרטוני תדמית הוכיחו שהם מסייעים להעלות את שיעורי הקליקים, מגדילים את מעורבות הצרכנים והמשתמשים ואת שיעורי ההמרה.

הבנת התפקיד שמשחקים סרטוני התדמית באסטרטגיית השיווק הדיגיטלי עשויה לסייע לכם לקדם עסקים ביעילות רבה יותר ולהוות נקודת הקפיצה שלכם כמשווקים מקצועיים בעידן המודרני.

מהו סרטון תדמית?

סרטון תדמית נועד לקדם את המוצרים והשירותים של העסק בפני לקוחות ולקוחות פוטנציאליים. כל סרטון במובן מסוים מנסה למכור את המותג לקהל היעד . עם זאת, זה לא אומר שמדובר בזירת מכירה אגרסיבית, שכן סרטון טוב מבקש להעביר את המסר בנימה אישית יותר מבלי להפוך את היבט המכירות לגלוי כל כך.

סרטוני תדמית מתחלקים לסוגים שונים. העיקריים שבהם כוללים סרטוני מוצר, סרטוני פרומו, סרטונים להשקת מוצרים, לקידום אירועים, סרטוני הסבר ומדריכים, סרטוני גיוס, סרטוני המלצה וסרטונים שמציגים שאלות נפוצות.

בכל הנוגע לסרטון תדמית לעסק, יש אינספור אפשרויות ליצירה, אז כדאי לחשוב מחוץ לקופסה לחדד את מנועי היצירה.

כמה זמן צריך להימשך סרטון תדמית לעסק?

סרטון תדמית לעסק צריך להיות באורך 2 דקות לכל היותר. המוטו שצריך להנחות את יוצרי הסרטון הוא “פחות זה יותר”, ולכן כדאי למקד את המסר, להעביר מידע רב ערך ולא לגלוש מעבר למגבלת הזמן הזו, מכיוון שלגולשים את רמת הקשב שנחוצה לכך.

איך סרט תדמית מניב מכירות לעסק?

בין שזה ברשתות החברתיות, ביוטיוב או באתר האינטרנט, סרטון תדמית הוא כלי שיווקי עוצמתי בכל מקום שבו תבחרו לפרסם אותו, ולכן הוא חייב לעמוד בחזית השיווק הדיגיטלי של העסק. למעשה, הם כל כך מועילים, שהם מצליחים להעלות את שיעורי ההמרה בדפי נחיתה ב- 80%.

מחקרים שנעשו בנושא על ידי חברות שיווק ופיתוח סרטונים לעסקים מצאו שסדרת סרטונים מגדילה את הנאמנות למותג, שימוש בסרטונים מגדיל את זמן השהייה של המשתמשים באתר ושמנועי החיפוש מתעדפים עסקים שמציגים סרטונים.

כמו כן, 52% מהמשווקים ברחבי העולם מציינים שסרטונים מעניקים להם החזר ROI גבוה יותר מכל אפיק שיווקי אחר, מה שמביא אותנו אל המסקנה, שסרטון תדמית הוא המפתח להגדלת מכירות העסק ואיסוף לקוחות חדשים.

4 סיבות נוספות שיעודדו אתכם לכלול סרט תדמית במרכז אסטרטגיית השיווק 

או מה הופך את הסרטונים לכלי שכנוע יעיל כל כך?

  1. סרטוני תדמית הם אישיים יותר- כאשר המשתמשים צופים בסרטון, הם מקבלים הרבה יותר מכמה שורות של טקסטים ותמונות ערוכות בפוטושופ. סרט תדמית לעיתים קרובות מעניק תחושה ריאלית ואותנטית יותר, וכאשר ניתן לראות את הבעות הפנים ואת שפת הגוף של הדמות בסרטון ולשמוע את האינטונציה וגוון הקול שלה, הנאמנות של המשתמשים למותג גדלה.
  2. סרטוני תדמית יעילים לצורך הדגמות- 85% מהצרכנים רוכשים שירות רק לאחר שצפו בסרטון. תיאור שירות או מוצר, מפורט ככל שיהיה, גם אם הוא מלווה בתמונות, לעולם לא יוכל לתת עומק כמו סרטון או להציג את השירות ניתן בסביבה טבעית ודינמית. באמצעות סרטון ניתן לחשוף את הצרכנים למאפיינים ייחודיים שטקסט ותמונות לא מסוגלים להעביר.
  3. צפייה בסרטונים הרבה יותר קלה ונוחה- סרטון תדמית מעביר מסר על ידי גירוי רב חושי. הוא מחבר לקוחות אל העסק ברמה עמוקה יותר, מכיוון שהוא מגיע אליהם דרך צפייה והאזנה, שצורבים את המידע שבסרטון בתודעתם הרבה יותר טוב מקריאה של טקסט.
  4. סרטונים משמשים לנקודת מגע נוספת עם הצרכנים- גישה שיווקית רב ערוצית חשובה כדי לשכנע יותר צרכנים לרכוש מוצר או שירות. וידאו הוא רק אחד מערוצי השיווק הרבים שעסקים עוסקים בהם כדי להגיע אל הצרכנים, אך הוא כל כך משכנע מכיוון שהוא לרוב הזכור ביותר. סרטונים עסקיים עובדים מכיוון שהם מפגישים את כל המסרים השיווקיים האחרים ומשפרים מכירות.

המילה האחרונה על סרטוני תדמית לעסק

חשבו על סרטוני הקידום כעל התוכן שמראה לעולם במה עסק עוסק, הפכו אותו למרתק ומעניין ואנשים יזכרו אותו. סרטון התדמית האולטימטיבי מעביר את הערכים של העסק לקהל שלו ומאפשר לקול המותג ולסגנון הייחודי שלו לדבר.

צריכים תסריט לסרטון תדמית מנצח לעסק שלכם? בואו נדבר

Hits: 13

סדרת הרצאות מעשיות במחיר מיוחד ללימוד שימוש בכלי בינה מלאכותית