כתיבת תוכן לאתרים ושרותי קופירייטינג מקצועיים

קופירייטינג מקצועי יכול לעשות את כל ההבדל בין אתר טוב לאתר מצויין. כי אתה יודע מה אתה רוצה להגיד ואני יודע איך להגיד את זה . שרותי קופירייטינג מקצועיים או כתיבת תוכן לאתרים הם היום בגדר חובה לכל עסק אשר מעוניין להעביר את המסר שלו בצורה החדה ביותר, הברורה ביותר אבל בעיקר- האפקטיבית ביותר. כתיבה לאתרים הינה מומחיות היות אתר החברה הוא חלון הראווה הראשי של החברה לעולם בעידן הדיגיטלי. האתר הוא נקודת המפגש של הלקוח הפוטנציאלי שלך עם המסר שלך ולכן כתיבת תוכן לאתרים התפתח עם השנים למקצוע בעל חשיבות לכל מותג, שירות או מוצר. קופירייטר מקצועי יכול  מציע שרותי כתיבה שתניב לך תוצאות, תייצר לך תדמית ותתרום לבידול שלך מול התחרות ולחידוד המסר שלך מול הלקוחות שלך.
קופירייטינג הוא לא רק דרך להעברת מסר, קופירייטינג אכותי ומקצועי מביא בחשבון את צרכי קידום האתר שלך במנועי חיפוש, ובמיוחד בגוגל. אני מציע שרותי כתיבת תוכן לאתרים לא רק לבעלי חברות אלא גם לחברות קידום אתרים אשר מעוניינות לתת את השרות הטוב ביותר והמקצועי ביותר ללקוחותיהם, כי גם הם יודעים שללא קופירייטר שמבין את הצורך ומכיר את חוקי השיווק באינטרנט המשימה היא בלתי אפשרית כמעט. לכן אני מציע שרותי כתיבת תוכן לאתרים לפי כל חוקי ה SEO ובצמוד לעבודה מול חברת הקידום להשגת תוצאות מקסימליות עבור האתר שלך.
נסה אותי.


אני מציע לך שרותי קופירייטינג, בעברית ובאנגלית מגוון רחב של תחומים:
 1. כתיבה לאתרי אינטרנט
 2. כתיבה למדיה חברתית (פייסבוק,טוויטר וכו')
 3. כתיבה לניוזלטרים
 4. כתיבת מאמרים מקצועיים
 5. כתיבה לקידום ושיווק אתרים- SEO
 6. כתיבת חומרים שיווקיים כגון פלאיירים,ברושורים ועוד.

לא יודעים איך לבחור קופירייטר? הנה כמה טיפים:

דברו איתו- הרבה מהעבודה על התוכן היא שאלה של כימיה בין לקוח ולבין קופירייטר מקצועי , כזה שיבין אתכם ואת העסק שלכם. דברו עם הקופירייטר לפני תחילת העבודה כדי לראות האם יהיה לכם נעים לעבוד איתו והאם הוא מבין עניין.

   1. בקשו המלצות- קופירייטר מקצועי יספק לך ללא בעיה המלצות וממליצים, בדיוק כמו לפני כל עבודה עם כל ספק אחר.
   2. בקשו לראות עבודות- קופירייטר בעל ניסיון יראה לכם בקלות אתרים ועבודות שעשה לאחרים. בקשו לראות דוגמאות ובידקו האם אתם אוהבים את הסגנון ואת איכות הכתיבה שלו.
   3. הכנסו לאתר שלו- דרישת סף היום היא אתר אינטרנט. אתר של קופירייטר אמור להציג את היכולות שלו ואת הסגנון שלו. בידקו את האתר לפני השיחה איתו.
   4. דוגמאות כתיבה אישיות - קופיריייטר הוא אדם שאוהב לכתוב , לא רק למחייתו אלא גם להנאתו. בידקו האם יש לו בלוג אישי וקיראו אותו, זוהי דרך מעולה להכיר אותו ואת הסגנון שלו. זה, למשל, הבלוג האישי שלי - אורי שקד | אוכל בעמידה. זה הבלוג המקצועי שלי www.orish.co.il
   5. בידקו אותו ברשתות חברתיות- היום קל מאד לדעת יותר על כל אחד. בידקו את הפייסבוק שלו או לעמוד שלו, ראו כיצד הוא מתבטא, על מה הוא כותב, מה הסגנון שלו. זאת אינדיקציה לא רעה. זה העמוד של קיוורד וזה הפרופיל האישי שלי -אתה מוזמן להציץ.

מתכוננים לעבוד עם קופרייטר? הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם מזמינים שירותי קופירייטינג ממקצוען:

 1. קופירייטר הוא לא נביא : הכינו מראש חומרים מסודרים שיתנו לו את התמונה המלאה
 2. קופירייטינג עוסק במשוב : מעטים המקרים שהקופירייטר פוגע בול על הסקיצה הראשונה (למרות שיש כאלו מקרים..). היו מוכנים להעיר הערות ולתת משובים
 3. קופירייטינג טוב הוא סוג של אמנות : קופירייטר טוב הוא סוג של אמן מילים עם יכולת להעביר את המסר שלכם בדרך הטובה ביותר ולא טכנוקרט. נסו להצמד לצורת חשיבה זו ושתפו פעולה עם התוצאה במקום להנעל.