fbpx

קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

קופירייטר באנגלית - התמחות בחברות סטארט-אפ, חברות טכנולוגיה, סייבר, פיננסים ונדל"ן

אנגלית היא השפה הרשמית של עולמות ההייטק, טכנולוגיה וחברות סטארט אפ. חברות מעין אלו לא פונות לשוק הישראלי וכל השפה המקצועית שלהן נדרשת להתנסחות וצורת הגשת תוכן שונה. מסיבה זו הן זקוקות לא רק לשירותיו של קופירייטר באנגלית אלא לשירותיו של קופירייטר באנגלית שגם מבין את עולמות התוכן והצרכים המאד ספציפיים שלהן.

כמי שמגיע עם ניסיון עשיר מאד בעולמות הטכנולוגיה, הפיתוח והתוכן בחברות תקשורת וטכנולוגיה רב לאומיות וכמי שהקים שתי חברות סטארט אפ טכנולוגיות בעברו בתחומי אבטחת מידע לתוכן ופיתוח תוכן למכשירים ניידים, אני מציע לחברות  היי-טק וטכנולוגיה שירותי קופירייטינג באנגלית לא רק מדוייקת, מקצועית ושיווקית אלא גם הבנה עמוקה של התחומים וצורת עבודה קצרה ומקצועית יותר.

שלבי העבודה בפרויקט כתיבת תוכן באנגלית

כתיבה שיווקית, קופירייטינג,קופירייטר,כתיבת תוכן
הכל מתחיל בכוס קפה והכירות
מילוי בריף והגדרות צרכים
כתיבת תוכן ומסירה לאישור

קופירייטר באנגלית עם התמחות בעולם ההיי-טק, טכנולוגיה, תקשורת וסטארט-אפים

 • חברות סטארט אפ : הכירות עמוקה עם שוק הסטארט-אפים וחיבור של עולמות המוצר והשיווק. קיוורד מספקת שירותי קופירייטינג מקצועיים באנגלית שמייצרים ערך מוסף אמיתי ללקוח. אני מכיר גם את הצרכים הייחודיים שלכם כסטארט אפיסטים, את הצורך התמידי בלוחות זמנים דחוקים , מסירת חומרים בזמן, זמינות גבוהה ונכונות לעשות את ה extra mile. בדיוק בשביל זה אני פה. 
 • חברות טכנולוגיות: עם ניסיון של למעלה מ 16 שנה בעולמות העוסקים בחיבורים שבין תוכן לטכנולוגיה אני מבטיח לכם לא רק כתיבה איכותית באנגלית אלא גם הבנה טכנולוגית עמוקה. העבודה איתי לא רק תקצר לכם לוחות זמנים ותבטיח תהליך חלק ואפקטיבי אלא גם תוצרים שיווקיים ומקצועיים מהודקים יותר.
 • חברות תוכן ותקשורת: כבוגר חברות תקשורת ותוכן, אני מציע לכם שירותי קופירייטינג באנגלית אשר מכירים את התחום מלפני ומלפנים. מתוך הכירות עמוקה רבת שנים של התחום, אני מציע לכם לא רק שירותי כתיבה אלא ליווי וייעוץ מקצועיים ושותפות לדרך הקריאייטיבית בדרך לקידום העסק שלכם.
 • חברות נדל”ן והשקעות: כתיבת תוכן מקצועי לעולמות הנדל”ן וההשקעות עם העמקה בטרמינולוגיה המקצועית הנדרשת. בחברה אנשי מקצוע מומחים בתחומי כתיבה באנגלית לתחומים אלו אשר משלימים את הצד המקצועי הנדרש ומבטיחים תוכן ברמת האמינות והמקצועיות הגבוהים ביותר.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר לשירותי תוכן מקצועיים באנגלית

רועי עדןמנהל תיקי לקוחות פרנקל כד
קרא עוד
"איזה שירות מדהים. מדויק, נקי, שירותי, תשובות מהירות והתוצאה כמובן מוכיחה את עצמה. תודה רבה אורי על השירות, האופציות הרבות והתוצאות"
אורי אדמוןמנכ"ל captain up
קרא עוד
"אורי שקד מוכשר, מבריק, חכם, מקצוען ומנוסה. מלווה את המיתוג של החברה ומחדד את המסרים. אנחנו ממליצים מאוד על העבודה עם אורי. "
שי גיסיןיזם ומנכ"ל flyremote
קרא עוד
"אורי "צלל" לעומק הפעילות המתוכננת בחברה, חידד תובנות חשובות לגבי המוצר וכמובן בנה וניסח את אסטרטגיית המסרים באופן אפקטיבי ומקצועי"

רוצים להתרשם מפרוייקטים שכבר עשיתי עד היום?

רוצים לדעת מה הלקוחות חושבים על העבודה איתי?

מגוון שירותי כתיבה מקצועיים באנגלית

 • כתיבת חומרים מקצועיים: executive summary, deck, one pager
 • ניהול תקשורת שיווקית: הקמת וניהול מערך שיווק במייל וכתיבת ניוזלטרים
 • קופירייטינג – מתן שמות לחברות, סלוגנים, שמות למוצרים, פיתוח קונספטים קריאייטיביים
 • כתיבה שיווקית – כתיבת תוכן לאתרים, עמודי נחיתה, עמודי נחיתה, פלאיירים, ברושורים
 • כתיבה מקצועית– כתיבת מאמרים מקצועיים
 • תרגום– שירותי תרגום מעברית לאנגלית ומאנגלית לעברית
 • מצגות : הכנת מצגות מקצועיות לחברות, כולל אפשרות לשירותי עיצוב
 • הגהה – כל התכנים עוברים הגהה על ידי איש צוות נוסף Native Speaker

כתיבת תוכן באנגלית עם אוריינטציה אמריקאית

עולם העסקים מדבר, חי ונושם (ולפעמים גם בועט…) באנגלית עם אוריינטציה אמריקאית. לכן, מרבית הפרוייקטים שאני עושה עבור חברות אשר זקוקות לכתיבה באנגלית היא באוריינטציה אמריקאית.

בחברה עובדים כותבי תוכן מקצועיים אשר אמונים על עולמות תוכן שונים ומתמחים בכתיבה לתעשיות שונות, כולם מפיקים תכנים ברמה הגבוהה ביותר.

למה אתם יכול לצפות בעבודה איתי?

קודם כל, מקצוענות. אחרי כל כך הרבה שנים בתחום אתם יכולים להיות בטוחים שאתם עובדים עם קופירייטר שיודע את העבודה, הרווחתי את זה בדם, יזע ודמעות והרבה קלוריות ריקות. 

אתם יכולים לצפות ליחסי אנוש מעולים. אני מאמין שעסקים עושים עם בני אדם, לא עם מכונות. בגלל זה יחסי אנוש עומדים מעל הכל. 

אני מכיר בכוחה של המילה הכתובה ולכן אני ניגש לכל פרויקט במלוא הרצינות. גם לשלכם. לא חשוב מה העסק שלכם ומה הצרכים שלכם, כולם נחשבים וחשובים בעיניי.

אני יודע שהזמן שלכם יקר. גם שלי. בגלל זה אני עושה את כל המאמצים לספק את החומרים בזמן ובאיכות הגבוהה ביותר. 

כל פרוייקט כתיבת תוכן מוצלח מתחיל בשיחה וכוס קפה (כולל אופציה למאפה)

אני מאמין שכתיבת תוכן מעולה מתחילה בכלל בכוס קפה ולהסתכל ללקוח בלבן של העין ולהבין בדיוק מה הוא צריך.

בואו ניפגש, הקפה (והמאפה) עליי. במהלך הפגישה נכיר, נבין מה אתה מצפה מאיתנו, מה אני יכול לספק לך ולסמן יחד את המטרות.

כותב תוכן באנגלית שמבין את העסק שלך

כדי לספק תוכן איכותי באנגלית לא מספיק רק לדעת את השפה. חשוב להבין את הטרמינולוגיה המקצועית, את המונחים והז’רגון המקובלים בענף ולוודא שהדקדוק והתחביר נכונים. כותב תוכן באנגלית (רמז, זה אני…) אמון על כל התפקידים האלו במטרה לייצר לכם נראות דיגיטלית בהתאם לערכי המותג שלכם. 

קופירייטר באנגלית ליצירת תוכן מדויק לאתר החברה

אתר החברה הוא “הפנים” שלה מול העולם, בפרט אם העסק גלובלי ועובד מול חברות רב-לאומיות. לכן, קופירייטר באנגלית הוא החוליה המקצועית המקשרת בין האתר שלכם ללקוחות שלכם. אני כאן לשירותכם.

קופירייטר באנגלית מספק שירותים לחברות טכנולוגיות, סטארט-אפים, אתרי סחר אלקטרוני ועוד. לפרטים נוספים לשירותי קופירייטר באנגלית צרו קשר: 052-4888621

קופירייטר באנגלית כותב באוריינטציה אמריקאית. לסגנונות כתיבה נוספים צרו קשר.

שירותי קופירייטר באנגלית משתנים בהתאם לאופי התוכן ומורכבות הפרוייקט. לפרטים נוספים צרו קשר ב 052-4888621

Hits: 124

סדרת הרצאות מעשיות במחיר מיוחד ללימוד שימוש בכלי בינה מלאכותית