קופירייטר מקצוען לשירותך

אתה תגיד מה אתה רוצה לכתוב, אני אגיד לך מה אתה צריך....
קיוורד מספקת שרותי כתיבה שיווקית, ניהול תוכן דיגיטלי ובניית אתרי וורדפרס דינאמיים בטכנולוגיית Responsive ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר. החברה נוסדה על ידי אורי שקד, קופירייטר ואיש תוכן וותיק ובעל ניסיון של שנים רבות בתחומי הכתיבה, האינטראקטיב ותוכן דיגיטלי.
לקביעת פגישת ייעוץ התקשר עכשיו ל 03-9504503

דברים טובים קורים כשמדברים


שרותי החברה:

כתיבה שיווקית : שרותי קופירייטינג ברמה הגבוהה ביותר וכן שירות מקצועי להקמת וניהול ניוזלטרים. 

כתיבת תוכן - שרותי כתיבת תוכן מקצועיים לאתרים, בלוגים, דיוור ועוד
בניית אתרים- על גבי מערכת ניהול התוכן הגדולה והמתקדמת בעולם, וורדפרס. האתרים כולם נמסרים ללקוח כולל מערכת ניהול תוכן עצמאית לעדכונים שוטפים.
ניהול תוכן- שרותי ניהול ועריכת תוכן, אתרי אינטרנט, בלוגים קביעת ועיצוב אסטרטגיית תוכן למותגים וחברות.

אני גם חברתי וגם חברותי
קבלו את המדריך והמקיף ביותר בעברית לקופירייטינג אפקטיבי

כתיבה שיווקית -עשה זאת בעצמך

קבלו ישירות לתיבת המייל שלכם את המדריך הישראלי והמקיף ביותר בעברית לקופירייטינג וכתיבה שיווקית אפקטיבית. או במילים אחרות- קופירייטינג: גם אתה יכול. המדריך המלא שמלמד בעלי עסקים את עקרונות הכתיבה השיווקית האפקטיבית, צעד אחרי צעד.

החזון של קיוורד:

אורי שקד,קופירייטינג, קופירייטריצירת תוכן איכותי ואפקטיבי לעולם העסקי

החזון נקבע מתוך הבנה כי עולם השיווק והמכירות כיום הוא עולם מתוחכם, טכנולוגי ומתקדם, ולכן הציבה לעצמה קיוורד כמטרה וכיעד הקמת סטודיו מתקדם ואכותי המספק את כל שרותי התוכן והנוכחות האינטרנטית במקום אחד- קביעת שם לעסק, קביעת סלוגן, שירותי כתיבה שיווקית, עיצוב ובניית אתרי תדמית והקמת נוכחות אכותית בעולמות המובייל . החזון מגיע מתוך ההכרה שעולם התוכן הדיגיטלי הוא הזירה האמיתית של השיווק בימינו, שהלקוח מחפש את התוכן והמהות על מנת להתחבר אל מוצרים ושירותים- ובשביל זה בדיוק קמה קיוורד.

הייחודיות של קיוורד:

תהליך העבודה עם קיוורד הינו תהליך עמוק בעל רבדים רבים הלוקחים בחשבון גורמים רבים ומורכבים- החל מאישיותו של בעל העסק דרך מיפוי התחרות , קביעת אופי המוצר והשירות ועד קביעת שפת המותג שלו, הערכים המנחים אותו ונוכחות המדיה שלו באינטרנט ובמכשירים ניידים ותחומי העניין של הלקוחות שלו. וכאן כוחנו- ברעיונות, בידע ובביצוע - משולש הזהב המקצועי .