קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

כתיבת תוכן לאתר החברה - הדרך שלך להגדלת הכנסות

אתר האינטרנט שלך הוא חלון הראווה של העסק שלך לעולם. בין אם מדובר באתר תדמית או באתר מכירתי, התוכן של האתר הינו גורם קריטי להצלחה שלו. מאז עליית כוחה של גוגל בתהליכי קבלת החלטות של אנשים, כתיבת תוכן איכותי ומקצועי הפך לצורך וחובה לכל מותג ועסק שרוצים להצליח כי תנאי ראשון להצלחה הוא שהלקוח יבין אותך  ויתחבר אליך. כתיבת תוכן היא התמחות מקצועית אשר לוקחת בחשבון לא רק את צרכי המותג ואת הדרישות שלו אלא גם טורחת לפנות אל הלקוח בשפתו ולהניע אותו לפעולה, וזה בדיוק מה שאתם צריכים.

.
קיוורד מציעה שירותי כתיבת תוכן ברמה הגבוהה ביותר. השירותים שלנו כוללים כתיבת תוכן מקצועית  ממוקדת ויעילה וכתיבת תוכן אטרקטיבי לבלוגים ושאר פרסומי החברה המקוונים.

אז מה אני מציע לעסק שלך:

  1. מיומנויות כתיבה גבוהות
  2. הכרות עם כתיבה למנועי חיפוש
  3. ניסיון
  4. יחס אישי וסבלנות
  5. עמידה בלוחות זמנים
  6. כתיבה מקצועית לאתרי אינטרנט – מתוכן מכירתי ועד תוכן תדמיתי
  7. כתיבה לאתר למטרות קידום ( SEO )
  8. טקסטים המניעים לפעולה ומתחשבים ביתרונות ומגבלות המדיה

רוצים להתרשם מפרוייקטים שכבר עשיתי עד היום?

רוצים לדעת מה הלקוחות חושבים על העבודה איתי?

כתיבת תוכן מקצועית לקידום אתרים בגוגל

באיזה מקום האתר שלך בגוגל?

קיוורד מציעה שרותי כתיבת תוכן מקצועיים לצרכי קידום. לעיתים, כתיבה לאתרי אינטרנט  “מתנגשת” עם חוקיות וצרכי הכתיבה לצרכי אופטימיזציה של אתרים. הצורך לחזור על ביטויים ספציפיים בכל עמוד יוצרים לעיתים כתיבה מאולצת ועילגת. כתיבה מקצועית לאתר מביאה בחשבון הן את איכות החומר הנקרא והן את דרישות הקידום דורשת מיומנות ומקצוענות וניסיון רב על מנת שהטקסט יהיה קריא וסביר.

קיוורד מספקת שרותי כתיבה לאתרי אינטרנט לא רק לחברות וארגונים אלא גם לחברות קידום ושיווק אתרים אשר מעוניינות בתוכן האכותי והיעיל ביותר עבור לקוחותיהן.

רועי עדןמנהל תיקי לקוחות פרנקל כד
קרא עוד
"איזה שירות מדהים. מדויק, נקי, שירותי, תשובות מהירות והתוצאה כמובן מוכיחה את עצמה. תודה רבה אורי על השירות, האופציות הרבות והתוצאות"
אורי אדמוןמנכ"ל captain up
קרא עוד
"אורי שקד מוכשר, מבריק, חכם, מקצוען ומנוסה. מלווה את המיתוג של החברה ומחדד את המסרים. אנחנו ממליצים מאוד על העבודה עם אורי. "
שי גיסיןיזם ומנכ"ל flyremote
קרא עוד
"אורי "צלל" לעומק הפעילות המתוכננת בחברה, חידד תובנות חשובות לגבי המוצר וכמובן בנה וניסח את אסטרטגיית המסרים באופן אפקטיבי ומקצועי"
Call Now Button

הופה, רגע לפני שאתם הולכים - יש לי מבצע מיוחד לזמן מוגבל

גלו כיצד לשפר את התוכן באתר שלכם במהירות

מלאו את הטופס וקבלו דו"ח עם המלצות ושיפורים לתוכן שיווקי-מכירתי וממיר לקוחות

בתוקף ל 50 הנרשמים הראשונים בלבד