fbpx

קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

כוחה של המילה הכתובה - כתיבת תוכן מקצועית לעסקים​

כתיבת תוכן מהווה היום 90% ממאמצי השיווק בדיגיטל, העסק שלך כבר שם?

חותמת של איכות בשירותי כתיבת תוכן לעסקים

כתיבת תוכן שיווקי היא עסק למקצוענים. בעולם שבו כתיבת תוכן מהווה חלק עצום ממערכי השיווק של עסקים בדיגיטל, בלתי אפשרי היום להתעלם מחלק זה בפעילות השיווקית.

אני מציע לבעלי עסקים, ארגונים וחברות שירותי כתיבת תוכן איכותיים ומקצועיים על בסיס יסודות הפסיכולוגיה של הצרכנים במטרה לייצר תדמית חיובית למותג ולשפר מכירות.

שלבי העבודה בפרוייקט כתיבת תוכן

כתיבה שיווקית, קופירייטינג,קופירייטר,כתיבת תוכן
הכל מתחיל בכוס קפה והכירות
מילוי בריף והגדרות צרכים
כתיבת תוכן ומסירה לאישור

הנשק הסודי של כתיבת תוכן מעולה - הכירות מעמיקה עם עקרונות הפסיכולוגיה של הצרכנים

כתיבת תוכן מקצועית ואיכותית חייבת להתבסס על הבנה עמוקה של הפסיכולוגיה של הקורא, וזאת בדיוק המומחיות שלי.

לא ניתן לייצר כיום תוכן מדוייק ואפקטיבי מבלי להבין את המוטיבציות של הצרכן, מה מניע אותו, מה “הכאב הצרכני” שלו ומה יגרום לו לקנות דווקא מכם. אתם חייבים להבין למה הלקוח שלכם עושה את מה שהוא עושה ואז להציע לו פתרון אמיתי.

כקופירייטר אני מחפש תמיד את הסיבה למה הלקוח עושה את מה שהוא עושה, מה מניע אותו ואיך לתת לו מענה מדוייק, יצירתי וחד.

במשך השנים למדתי מקצועות טיפוליים רבים כגון פסיכותרפיה, NLP, אניגראם ועוד והתמחיתי בכלים לאבחון אישיות. את כל הידע הזה אני מביא בצורה טבעית לתוך תהליכי כתיבת תוכן מתוך הבנה שלא ניתן להציע פתרון אמיתי מבלי להבין לעומק את הצורך.

רועי עדןמנהל תיקי לקוחות פרנקל כד
קרא עוד
"איזה שירות מדהים. מדויק, נקי, שירותי, תשובות מהירות והתוצאה כמובן מוכיחה את עצמה. תודה רבה אורי על השירות, האופציות הרבות והתוצאות"
אורי אדמוןמנכ"ל captain up
קרא עוד
"אורי שקד מוכשר, מבריק, חכם, מקצוען ומנוסה. מלווה את המיתוג של החברה ומחדד את המסרים. אנחנו ממליצים מאוד על העבודה עם אורי. "
שי גיסיןיזם ומנכ"ל flyremote
קרא עוד
"אורי "צלל" לעומק הפעילות המתוכננת בחברה, חידד תובנות חשובות לגבי המוצר וכמובן בנה וניסח את אסטרטגיית המסרים באופן אפקטיבי ומקצועי"

רוצים להתרשם מפרוייקטים שכבר עשיתי עד היום?

רוצים לדעת מה הלקוחות חושבים על העבודה איתי?

כתיבת תוכן היא מנוע הצמיחה של עסקים בשיווק דיגיטלי

כתיבת תוכן היא הלב של הפעילות השיווקית היום. יותר ויותר עסקים בכל סדר גודל מבינים שעל מנת לפתח מערכות יחסים אמיתיות עם הלקוחות שלהם הם חייבים לייצר עבורם ערך על ידי הגשת תוכן איכותי בעל משמעות עבורם.

אני אתכם על מנת להקים עבורכם אסטרטגיית תוכן מנצחת “שתעטוף” את הלקוחות שלכם ותראה להם שאתם שם עבורם. אני אתכם על מנת לפעול בכל הזירות הדיגיטליות עם תוכן איכותי, יצירתי ומניע לפעולה. זקוקים לתוכן בינלאומי? כותב תוכן באנגלית לשירותכם. 

העסק שלך חייב אסטרטגיית תוכן ברורה כדי להצליח

למה אתם יכולים לצפות בעבודה איתי

זה מתחיל במקצוענות. אחרי כל כך הרבה שנים בתחום, אינספור כוסות קפאין בצורה כזו או אחרת ופיצות קרות שהיוו את התזונה שלי לאורך השנים, אתה יכול להיות בטוח שאתה עובד עם איש מקצוע שיודע את העבודה, הרווחתי את זה בדם, יזע ודמעות והרבה קלוריות ריקות. 

יחסי אנוש מעולים. אני מאמין שעסקים עושים עם בני אדם, לא עם מכונות. בגלל זה יחסי אנוש עומדים מעל הכל. 

אני מכיר בכוחה של המילה הכתובה ולכן ניגש לכל פרויקט במלוא הרצינות. גם לשלך. לא חשוב מה העסק שלך ומה הצרכים שלך, כולם נחשבים וחשובים בעיניי.

אני יודעים שהזמן שלך יקר. גם שלי. בגלל זה אני עושה את כל המאמצים לספק את החומרים בזמן ובאיכות הגבוהה ביותר. 

כל פרוייקט כתיבת תוכן מוצלח מתחיל בשיחה וכוס קפה

אני מאמין שכתיבת תוכן מעולה מתחילה בכלל בכוס קפה ולהסתכל ללקוח בלבן של העין ולהבין בדיוק מה הוא צריך.

בואו ניפגש, הקפה (והמאפה) עליי. במהלך הפגישה נכיר, נבין מה אתה מצפה ממני, מה אני יכולים לספק לך ולסמן יחד את המטרות.

היום צריך אתר דו-לשוני כדי להרחיב את החשיפה

אחד “המצרכים” המבוקשים ביותר בעולם השיווק של היום הם כותבי תוכן באנגלית. ככותב תוכן באנגלית אני מספק שירותי כתיבת תוכן מקצועיים לחברות הייטק וחברות סטארט-אפ שמחפשות כותב באנגלית שלא רק יודע את השפה אלא גם מבין את עולמות התוכן שלהם במטרה לקצר להם לוחות זמנים ולקבל תוצרים תפורים במדויק לצרכים שלהן.  

ישנם שלושה סוגי תמחורים עיקריים לכתיבת תוכן: לפי מילה, לפי עמוד ולפי פרוייקט. התמחור אינו אחיד ונקבע לרוב לפי כמות העבודה, המורכבות שלה, רמת התחקיר שצריך לבצע (אם צריך), הזמן המוערך שאמור להיות מושקע בה ועוד גורמים. בקיצור, כתיבת תוכן היא לא “מוצר מדף” ורצוי לפנות כדי לקבל הצעת מחיר שמותאמת בצורה מדוייקת לצרכים שלכם.

את הפרוייקטים של כתיבת תוכן אני מבצע בעצמי, מה שאומר שאתם עובדים ישירות מול איש תוכן מקצוען שלומד את העסק שלכם. במקרים של תוכן מקצועי כמו מתחומי הכלכלה, עריכת דין, נדל”ן, רפואה ושאר תחומים מורכבים ישנם אנשי מקצוע מתמחים אשר מלווים כל פרוייקט.

ישנם מספר סוגי תמחור עבור פרוייקטים של כתיבת תוכן לקידום אתרים עפ”י רמת המומחיות הנדרשת והיקף כל פרוייקט. מומלץ ליצור קשר כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת אישית.

הנתונים מראים ששירותי כתיבת תוכן הם הבסיס לרוב המהלכים השיווקיים בדיגיטל היום. כל אתר צריך כיום שירותי כתיבת תוכן לצורך כתיבת תוכן לאתר אינטרנט, בלוגים, רשתות חברתיות ועוד. 

Hits: 146

סדרת הרצאות מעשיות במחיר מיוחד ללימוד שימוש בכלי בינה מלאכותית