fbpx

קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

Skype 

תוכנת תקשורת ומסרים מיידיים. תקשורת זה דבר חשוב. גם שיחות חינם. וגם צ’אטים עם ספקים ולקוחות וחברים כשמשעמם. תוכנת התקשורת הידועה בעולם היא חינמית ומאפשרת חיבור גם לקבלת התראות מחשבון הפייסבוק שלכם וגם שיחות חינם בין Skype ל Skype . רוצים להתקשר לטלפון רגיל או נייד? ניתן לקנות חבילות שיחה במחירים אטרקטיביים, בידקו אותם. להורדה של גרסת המחשב או להורדה לנייד.

Gmail

שרות דואר אלקטרוני מבית Google . שרות הדואר האלקטרוני החינמי הטוב ביותר בשוק כיום. ממשק נקי ונעים, נפח אכסון עצום והמון תוספים שיקלו עליכם את החיים. חוששים לפרטיות שלכם? זה בסדר, עוקבים אחריכם גם ככה בכל מקום. לפתיחת תיבה. לא רוצים Google? יש גם את שרות הדואר המתחדש של מיקרוסופט outlook.com

Google drive

גיבוי על גבי ענן . חומרה היא דבר הפכפך. יום אחד המחשב מתפקד כמו שצריך ולמחרת אתה תולש את שערותיך בייאוש ומתפלל לאלוהי ההארד דיסק (או לחבר ממש חנון) שיבוא ויציל אותך כי אתה לא מוצא את הקבצים שלך. בדיוק בשביל זה נוצרו שרותי הענן שמטרתם לאפשר גיבוי על גבי שרתים מרוחקים. מומלץ בחום, בנוסף לגיבוי פיסי על גבי הארד דיסק נייד. להורדה לבעלי חשבון בג’ימייל. כמו כן, אפשרות מצויינת גם לשיתוף קבצים.שרותים נוספים ולא פחות טובים: Dropbox  Skydrive, copy, mega

Jing

תוכנה לצילומי מסך מהירים. מידי פעם אנחנו צריכים לצלם את מסך האתר שאנחנו נמצאים בו או קטע ממנו. התוכנה הבאה היא תוכנה קטנה וחינמית שמתלבשת בראש המסך ובלחיצת כפתור מאפשרת צילום מסך מהיר ושמירה כקובץ תמונה. לא תאמינו כמה זה שימושי ויעיל הרבה פעמים. להורדה.

Team viewer

תוכנת תמיכה והשתלטות מרחוק על מחשבים. כמה פעמים צעקת לבד בחושך כי משהו לא מסתדר במחשב? כמה פעמים אבא התקשר ואמר שאתה חייב לבוא עכשיו כי הוא לא מבין למה האתר שהוא אוהב לא עולה לו? ההצלה כאן. תוכנת Team viewer המצויינת והחינמית מאפשרת לכם להשתלט על מחשבים מרוחקים (אחרי שאישרו לכם כמובן…) ולאחרים להשתלט על שלכם ולעזור לכם. כמה זמן שזה יחסוך לכם. להורדה.

Last Pass

מנהל סיסמאות. אחד הדברים שתגלו שהצטברו אצלכם לאורך הזמן הוא שמות משתמש וסיסמאות לאתרים שונים שאתם משתמשים בשורתים שלהם. לך תזכור ותנהל הכל. אז זהו, שזה אפשרי. התוכנה החינמית והמצויינת הזאת תנהל עבורכם את שמות המשתמש והסיסמאות שלכם בצורה מאובטחת וגם תמלא עבורכם טפסי הרשמה כפי שתגדירו. התוכנה תעבוד ותסתכרן על גבי כל מכשיר שתתקינו אותה עליו. מקל על החיים בצורה נפלאה. לפרנואידים מביניכם, ניתן להשתמש בקובץ Text על מנת לשמור את הכל 🙂 להורדה.

Tera Copy

מנהל העברת קבצים. לא פעם יוצא לנו להעביר קבצים כבדים בין תיקיות שונות ומגלים שאיבדנו את הידיים והרגליים אלו תהליכים פתוחים,אלו הסתיימו ואלו בעיקר מאיטים לנו את המחשב. התוכנה הקטנה,החכמה והחינמית הזאת עושה סדר בבלגן. להורדה.

Jumbomail

שרות העברת קבצים גדולים. מידי פעם אנחנו צריכים להעביר קבצים גדולים במיוחד אבל שרותי הדואר האלקטרוני לא תומכים בהעברת קבצים ענקיים. השרות הזה כן, והוא בחינם. לשימוש בשירות. שירות נוסף ומצויין שאני אישית מעדיף נקרא wetransfer וגם הוא חינמי במגבלות מסויימות (החשבון החינמי מאפשר העברה של קבצים בגודל של עד 2 גיגה בייט אבל לרוב זה מספיק) כמובן עם אפשרות לחשבון פרימיום למקצוענים, בהחלט שווה בדיקה.

Hits: 29

סדרת הרצאות מעשיות במחיר מיוחד ללימוד שימוש בכלי בינה מלאכותית