קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

שיווק במייל - הדרך של העסק להשאר בתודעה של הלקוח שלך

שירותי הקמת וניהול מערך שיווק במייל וניוזלטרים להגדלת מכירות

שיווק במייל הוא אחד האמצעים הטובים כיום להכנס לתודעה של הלקוח אבל חשוב מזה – להשאר שם.

עבודה נכונה עם שיווק במייל ושליחת ניוזלטרים תקופתיים איכותיים הם דרך מצויינת לקיים תקשורת אפקטיבית עם הלקוחות שלכם. אני מציע שירותי לעסקים שירותי הקמת וניהול שוטף של מערכי שיווק במייל ליצירת מערכות יחסים ארוכות טווח ודרך יעילה להעברת המסרים השיווקיים שלכם.

לגייס לקוח חדש עולה פי 12 יותר מאשר לשמר לקוח קיים

שיווק במייל הוא פתרון מצויין לשימור הלקוחות הקיימים שלכם

אתם נלחמים לגייס כל לקוח חדש. אבל מה קורה עם הלקוחות הקיימים שלכם, אתם שומרים איתם על קשר?

גיוס לקוחות הינה המטרה הראשונה של רוב הארגונים, החברות והעסקים. אולם, אם תשאלו כל מומחה שיווק הוא יציין כי האתגר האמיתי הינו לשמר אותם, להיות תמיד בתודעה ובמודעות שלהם ולהיות שם בכל אחד משלבי תהליכי קבלת החלטת הקנייה שלהם.

שליחת ניוזלטר אישי תוך שימת דגש על כתיבה יצירתית ושימוש מקצועי בשרותי כתיבת תוכן שיווקי ממוקד לקוח הוא אחד האמצעים האפקטיביים ביותר ובעלי העלות-תמורה הטובים ביותר על מנת לשמר קשר פורה ורציף עם הלקוחות שלך.

הגישה הישירה אל תיבת המייל האישית של הלקוח בצירוף כתיבת תוכן שיווקי אפקטיבי לצד כתיבה יצירתית מקצועית, אשר יוצרת תוכן אטרקטיבי מהווה מתכון מנצח לשיווק מוצלח.

רועי עדןמנהל תיקי לקוחות פרנקל כד
קרא עוד
"איזה שירות מדהים. מדויק, נקי, שירותי, תשובות מהירות והתוצאה כמובן מוכיחה את עצמה. תודה רבה אורי על השירות, האופציות הרבות והתוצאות"
אורי אדמוןמנכ"ל captain up
קרא עוד
"אורי שקד מוכשר, מבריק, חכם, מקצוען ומנוסה. מלווה את המיתוג של החברה ומחדד את המסרים. אנחנו ממליצים מאוד על העבודה עם אורי. "
שי גיסיןיזם ומנכ"ל flyremote
קרא עוד
"אורי "צלל" לעומק הפעילות המתוכננת בחברה, חידד תובנות חשובות לגבי המוצר וכמובן בנה וניסח את אסטרטגיית המסרים באופן אפקטיבי ומקצועי"

רוצים לדעת מה הלקוחות חושבים על העבודה איתנו?

במסגרת סל השירותים המקצועיים שקיוורד מספקת , אנחנו מציעים שירות ניהול ושליחת ניוזלטרים מתקדם ואיכותי אשר תפקידו לייצר תקשורת רציפה עם בסיס הלקוחות ושדרת מקבלי ההחלטות בארגונים, תוך חשיפה תמידית של המסרים השיווקיים של העסק באמצעות אספקת תכנים רלבנטיים ומעניינים.

הניוזלטר, בנוסף להיותו כלי שיווקי תקשורתי ראשון במעלה, הינו כלי מצוין לקידום אתר האינטרנט של העסק באמצעות הצגת קישורים קבועים ומשתנים לאתר האינטרנט שלו ובכך יקדמו אותו במנועי החיפוש וימצבו אותו כרלבנטי.

כל מגוון שירותי שיווק במייל תחת מקלדת אחת

למה אתה יכול לצפות בעבודה איתנו

  • הקמה חד-פעמית של מערכת הניוזלטר של החברה
  • הקמת והזנת אנשי הקשר לבסיסי הנתונים לניהול עתידי נוח
  • כתיבה יצירתית של תוכן אטרקטיבי ומניע לפעולה
  • עיצוב תבנית ייעודית בהתאם לערכי המותג
  • כתיבת תוכן שיווקי וניהול הפצת הניוזלטר כפי שייקבעו ע”י הלקוח
  • ייעוץ שיווקי אלו תכנים לקדם
  • הטמעה טכנולוגית של טופס הרישום לניוזלטר באתר החברה להגדלת מאגר הרשומים

ניוזלטר שמגיע באופן קבוע ישירות לתיבת המייל של הלקוח שלך, וחשוב מזה, של הלקוח הפוטנציאלי הבא שלך, מאפשר לחברה שלך לייצר עולמות תוכן אטרקטיביים בעלות חודשית נמוכה יחסית אולם בעלת תועלת גבוה.

 התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ובירור פרטים על שרותי כתיבת תוכן שיווקי או כתיבה יצירתית לניוזלטר שלכם, זוהי הדרך הנכונה לחשוף את הלקוחות שלכם למסרים שלכם בצורה אישית וממוקדת.

פרוייקט שיווק במייל תמיד מתחיל בשיחה וכוס קפה (אופציה - גם מאפה)

בואו ניפגש ונתכנן איך אנחנו יכולים לעזור לכם להקים, לנהל ולייצר תוכן למערך ניוזלטרים שיכניס אתכם למודעות של הלקוחות שלכם וגם ישאיר אתכם שם בכל צמתי החלטת הקנייה שלהם

Call Now Button