fbpx

קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

ניוזלטר, שליחת ניוזלטר, ניוזלטרים

כתיבת תוכן שיווקי – שליחת ניוזלטר עסקי

כתיבה יצירתית או שרותי כתיבת תוכן שיווקי? שליחת ניוזלטר הוא פתרון מעולה

גיוס לקוחות הינה המטרה הראשונה של רוב הארגונים, החברות והעסקים. אולם, אם תשאלו כל מומחה שיווק הוא יציין כי האתגר האמיתי הינו לשמר אותם, להיות תמיד בתודעה ובמודעות שלהם ולהיות שם בכל אחד משלבי תהליכי קבלת החלטת הקנייה שלהם. שליחת ניוזלטר אישי תוך שימת דגש על כתיבה יצירתית ושימוש מקצועי בשרותי כתיבת תוכן שיווקי ממוקד לקוח הוא  אחד האמצעים האפקטיביים ביותר ובעלי העלות-תמורה הטובים ביותר על מנת לשמר קשר פורה ורציף עם הלקוחות שלך. הגישה הישירה אל תיבת המייל האישית של הלקוח בצירוף כתיבת תוכן שיווקי אפקטיבי לצד כתיבה יצירתית מקצועית, אשר יוצרת תוכן אטרקטיבי מהווה מתכון מנצח לשיווק מוצלח.

הנה נתון אחד שאתם חייבים לדעת אם אתם שוקלים לשלוח ניוזלטר: לגייס לקוח חדש עולה פי 12 (!!!) מלשמר לקוח קיים. 

מרבית העסקים עסוקים בלגייס לקוחות חדשים. נכון, יש בזה הגיון וזה נראה כצעד טבעי אבל הנתון שעסקים חייבים להכיר הוא כזה שמוכיח שההשקעה בשימור לקוחות קיימים והפיכתם ללקוחות חוזרים וממליצים הוא יעיל הרבה יותר. ההשקעה בשימור לקוחות קיימים באמצעות שליחת ניוזלטר תומך בעקרון השיווקי שאת הלקוח הבא שלכם אתם כבר מכירים – כבר נתתם לו שירות, כבר השקעתם מאמציע שיווק בלהפוך אותו ללקוח משלם והוא חווה את השירות שלכם ונהנה ממנו. אם כן, עבודת המכירה והשירות כבר נעשתה והלקוח בשל הרבה יותר לקנות מכם שוב. 

שליחת ניוזלטר הוא בדיוק האמצעי להשמר בתודעה של הלקוח שלכם. באמצעות משלוח קבוע ועקבי של ניוזלטר תשמרו על קשר רציף עם הלקוח שלכם ותהיו שם בצומת קבלת ההחלטות הבאה שלו באופן טבעי. 

שליחת ניוזלטר עסקי – איך זה עובד? 

החלטתם ששליחת ניוזלטר הוא נכון עבור העסק שלכם? בואו נתקדם ונראה מה אתם יכולים לעשות. מבחינתי, ישנם שני סוגים מרכזיים של ניולזטרים שניתן לשלוח:

 1. ניולזטר מכירתי: ניוזלטר מהוג הזה מתמקד בהצעות מכירה אגרסיביות בדר”כ, במבצעים, מכירות מיוחדות ועוד. אני, אישית, פחות אוהב את הניוזלטרים מהסוג הזה היום והם לא מייצרים מערכת יחסים עם הלקוח ולרוב הלקוחות נוטים לפתח אליהם אנטגוניזם ולסמן אותם כספאם. 
 2. ניוזלטר שנותן ערך לקורא: ניוזלטר מסוג זה לא מוכר כלום, לא באופן גלוי ובוטה בכל אופן. ניוזלטר מסוג זה פועל ליצירת מערכות יחסים הקורא וביסוס מעמד השולח כמומחה בתחומו. ניוזלטר מסוג זה מציע ערך אמיתי לקורא בדמות מאמרים מקצועיים, טיפים ו storytelling. בניוזלטר מסוג זה אין קריאה לפעולה מיידית וניסיון לשכנוע לקנות אלא ביסוס קשר מבוסס תועלת הדדית וזהו כבר ערך גבוה שעל כל עסק לשמר עם הלקוחות שלו. 

מחפשים לבסס מערכות יחסים אמיתיות שמבוססות על אמון ואמינות עם הלקוחות שלכם? שליחת ניוזלר עסקי מבוסס ערך הוא דרך מצויינת לעשות את זה. 

שירותי שליחת ניוזלטר עסקי 

במסגרת סל השירותים המקצועיים שאני מספק , אני מציע שירות ניהול ושליחת ניוזלטרים מתקדם ואיכותי אשר תפקידו לייצר תקשורת רציפה עם בסיס הלקוחות ושדרת מקבלי ההחלטות בארגונים, תוך חשיפה תמידית של המסרים השיווקיים של העסק באמצעות אספקת תכנים רלבנטיים ומעניינים. הניוזלטר, בנוסף להיותו כלי שיווקי תקשורתי ראשון במעלה, הינו כלי מצוין לקידום אתר האינטרנט של העסק באמצעות הצגת קישורים קבועים ומשתנים לאתר האינטרנט שלו ובכך יקדמו אותו במנועי החיפוש וימצבו אותו כרלבנטי.

השירות כולל:
 1.  הקמה חד-פעמית של מערכת הניוזלטר של החברה
 2. הקמת והזנת אנשי הקשר לבסיסי הנתונים לניהול עתידי נוח
 3. כתיבה יצירתית של תוכן אטרקטיבי ומניע לפעולה
 4. עיצוב תבנית ייעודית בהתאם לערכי המותג
 5. כתיבת תוכן שיווקי וניהול הפצת הניוזלטר כפי שייקבעו ע”י הלקוח
 6. ייעוץ שיווקי אלו תכנים לקדם
 7. הטמעה טכנולוגית של טופס הרישום לניוזלטר באתר החברה להגדלת מאגר הרשומים

ניוזלטר שמגיע באופן קבוע ישירות לתיבת המייל של הלקוח שלך, וחשוב מזה, של הלקוח הפוטנציאלי הבא שלך, מאפשר לחברה שלך לייצר עולמות תוכן אטרקטיביים בעלות חודשית נמוכה יחסית אולם בעלת תועלת גבוה.

התקשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר וברור פרטים על שרותי כתיבת תוכן שיווקי או כתיבה יצירתית לניוזלטר שלך, זוהי הדרך הנכונה לחשוף את הלקוחות שלך למסרים שלך בצורה אישית וממוקדת.

צריכים שירותי שליחת ניוזלטר? בואו נדבר

המחירים משתנים בהתאם להיקף השירות וכמות התוכן. לפרטים נוספים צרו קשר ב 03-9504503

אין חוקיות לנושא. לכל עסק ולכל תחום ישנה תדירות אחרת המומלצת עבורו.

המחיר כולל הקמת המערכת, העלאת נרשמים, עיצוב, משלוח ומעקב אחר נתונים. לפרטים נוספים ומפרט התקשרו ל 03-9504503

ישנן מערכות רבות לשליחת ניוזלטר בשוק. כל לקוח בוחר את המערכת המועדפת עליו.

שיווק במייל - הדרך של העסק להשאר בתודעה של הלקוח שלך

שירותי הקמת וניהול מערך שיווק במייל וניוזלטרים להגדלת מכירות

שיווק במייל הוא אחד האמצעים הטובים כיום להכנס לתודעה של הלקוח אבל חשוב מזה – להשאר שם.

עבודה נכונה עם שיווק במייל ושליחת ניוזלטרים תקופתיים איכותיים הם דרך מצויינת לקיים תקשורת אפקטיבית עם הלקוחות שלכם. אני מציע שירותי לעסקים שירותי הקמת וניהול שוטף של מערכי שיווק במייל ליצירת מערכות יחסים ארוכות טווח ודרך יעילה להעברת המסרים השיווקיים שלכם.

לגייס לקוח חדש עולה פי 12 יותר מאשר לשמר לקוח קיים

שיווק במייל הוא פתרון מצויין לשימור הלקוחות הקיימים שלכם

אתם נלחמים לגייס כל לקוח חדש. אבל מה קורה עם הלקוחות הקיימים שלכם, אתם שומרים איתם על קשר?

גיוס לקוחות הינה המטרה הראשונה של רוב הארגונים, החברות והעסקים. אולם, אם תשאלו כל מומחה שיווק הוא יציין כי האתגר האמיתי הינו לשמר אותם, להיות תמיד בתודעה ובמודעות שלהם ולהיות שם בכל אחד משלבי תהליכי קבלת החלטת הקנייה שלהם.

שליחת ניוזלטר אישי תוך שימת דגש על כתיבה יצירתית ושימוש מקצועי בשרותי כתיבת תוכן שיווקי ממוקד לקוח הוא אחד האמצעים האפקטיביים ביותר ובעלי העלות-תמורה הטובים ביותר על מנת לשמר קשר פורה ורציף עם הלקוחות שלך.

הגישה הישירה אל תיבת המייל האישית של הלקוח בצירוף כתיבת תוכן שיווקי אפקטיבי לצד כתיבה יצירתית מקצועית, אשר יוצרת תוכן אטרקטיבי מהווה מתכון מנצח לשיווק מוצלח.

רועי עדןמנהל תיקי לקוחות פרנקל כד
קרא עוד
"איזה שירות מדהים. מדויק, נקי, שירותי, תשובות מהירות והתוצאה כמובן מוכיחה את עצמה. תודה רבה אורי על השירות, האופציות הרבות והתוצאות"
אורי אדמוןמנכ"ל captain up
קרא עוד
"אורי שקד מוכשר, מבריק, חכם, מקצוען ומנוסה. מלווה את המיתוג של החברה ומחדד את המסרים. אנחנו ממליצים מאוד על העבודה עם אורי. "
שי גיסיןיזם ומנכ"ל flyremote
קרא עוד
"אורי "צלל" לעומק הפעילות המתוכננת בחברה, חידד תובנות חשובות לגבי המוצר וכמובן בנה וניסח את אסטרטגיית המסרים באופן אפקטיבי ומקצועי"

רוצים לדעת מה הלקוחות חושבים על העבודה איתנו?

במסגרת סל השירותים המקצועיים שקיוורד מספקת , אנחנו מציעים שירות ניהול ושליחת ניוזלטרים מתקדם ואיכותי אשר תפקידו לייצר תקשורת רציפה עם בסיס הלקוחות ושדרת מקבלי ההחלטות בארגונים, תוך חשיפה תמידית של המסרים השיווקיים של העסק באמצעות אספקת תכנים רלבנטיים ומעניינים.

הניוזלטר, בנוסף להיותו כלי שיווקי תקשורתי ראשון במעלה, הינו כלי מצוין לקידום אתר האינטרנט של העסק באמצעות הצגת קישורים קבועים ומשתנים לאתר האינטרנט שלו ובכך יקדמו אותו במנועי החיפוש וימצבו אותו כרלבנטי.

כל מגוון שירותי שיווק במייל תחת מקלדת אחת

למה אתה יכול לצפות בעבודה איתנו

 • הקמה חד-פעמית של מערכת הניוזלטר של החברה
 • הקמת והזנת אנשי הקשר לבסיסי הנתונים לניהול עתידי נוח
 • כתיבה יצירתית של תוכן אטרקטיבי ומניע לפעולה
 • עיצוב תבנית ייעודית בהתאם לערכי המותג
 • כתיבת תוכן שיווקי וניהול הפצת הניוזלטר כפי שייקבעו ע”י הלקוח
 • ייעוץ שיווקי אלו תכנים לקדם
 • הטמעה טכנולוגית של טופס הרישום לניוזלטר באתר החברה להגדלת מאגר הרשומים

ניוזלטר שמגיע באופן קבוע ישירות לתיבת המייל של הלקוח שלך, וחשוב מזה, של הלקוח הפוטנציאלי הבא שלך, מאפשר לחברה שלך לייצר עולמות תוכן אטרקטיביים בעלות חודשית נמוכה יחסית אולם בעלת תועלת גבוה.

 התקשרו עוד היום לקבלת הצעת מחיר ובירור פרטים על שרותי כתיבת תוכן שיווקי או כתיבה יצירתית לניוזלטר שלכם, זוהי הדרך הנכונה לחשוף את הלקוחות שלכם למסרים שלכם בצורה אישית וממוקדת.

פרוייקט שיווק במייל תמיד מתחיל בשיחה וכוס קפה (אופציה - גם מאפה)

בואו ניפגש ונתכנן איך אנחנו יכולים לעזור לכם להקים, לנהל ולייצר תוכן למערך ניוזלטרים שיכניס אתכם למודעות של הלקוחות שלכם וגם ישאיר אתכם שם בכל צמתי החלטת הקנייה שלהם

Call Now Button
error: Content is protected !!
בוא נדבר
בואו נדבר
היי, איך אני יכול לעזור לך היום?