fbpx

קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

עצמאים? הנה התוכנות שיקלו על החיים שלכם

אחד הדברים שיותר מאפיינים אורח חיים של עסק קטן הוא עומס המטלות. בעסק קטן, בעל העסק משמש לרוב בכל התפקידים, מהמנקה ועד המנכ”ל, ממנהל השיווק ועד הנהג. העומס הזה יכול לייצר לא פעם תסכול ותחושה של איבוד שליטה על העסק והניהול שלו. למזלנו, ישנם היום המון כלים שנועדו על מנת לסייע בניהול העסק ובשיווק שלו. חלק מהכלים האלו חינמיים וחלק בתשלום סביר מאד. הנה חלק מהכלים שאני משתמש בהם על מנת לנהל ולשווק את העסק בצורה יעילה יותר.

ניהול משימות דרך הג’ימייל – active inbox

אחת התוכנות החביבות עליי באופן אישי. אני, כמו עצמאיים רבים אחרים, משתמשים בשירותי האימייל המצויינים של גוגל. מצד שני, אני צריך לנהל את המשימות שלי שרובן ממילא מגיעות דרך הג’ימייל. מה נעשה, נשתמש בשתי מערכות נפרדות? אז זהו, שלא. התוכנה המעולה הזו “מתלבשת” על חשבון הג’ימייל שלכם והופכת אותו למערכת ניהול משימות פשוט מעולה! פשוט הורידו את התוסף לדפדפן הכרום שלכם והתקינו. עכשיו תוכלו להקים לעצמכם רשימות של משימות לפי תאריכים, לסמן מיילים לביצוע ועוד. וחוץ מזה, יש גם אפליקציה מצויינת להורדה שעוזרת לי להשאר מעודכן ויעיל כל הזמן. מי צריך יותר מזה?

להתקנה של Active inbox

ניהול משימות דרך הסמארטפון – Any.do

אני אוהב דברים פשוטים. אני גם אוהב שדברים עובדים כמו שהם אמורים לעבוד. Any.do עושה בדיוק את זה. מדובר באפליקציה חביבה מאד  (ואפילו גאווה ישראלית) שמאפשרת להוסיף ולנהל רשימת משימות בטלפון (ויש גם ממשק אינטרנטי חביב) בצורה פשוטה קלה ונוחה. הגרסה הבסיסית היא חינמית (כבר התחלה טובה) אבל אפשר לרכוש מנוי על גרסת הפרימיום ולקבל יותר אפשרויות. אני בן אדם צנוע אז הספיקה לי הגרסה החינמית 🙂

לגרסה האינטרנטית

להורדה לאייפון

להורדה לאנדרואיד

מעקב פתיחת מיילים – mailtrack

“מה, שלחת לי מייל? לא ראיתי…”, “אין לי שום מייל ממך…”. מוכר? מוכר. גם אני נתקל לא פעם בתגובות כאלו של אנשים שאני עובד איתם שטוענים שלא קיבלו ממני מייל או שלא קראו אותו. מהיום, כבר לא. התוכנה המצויינת הזאת מאפשרת לקבל התראה כל פעם שמישהו פותח מייל שנשלח מהג’ימייל שלכם כולל דו”ח מלא. אבל מעבר לאפקט הריגול הנחמד שלה, היא מאפשרת להתקשר ללקוח בדיוק ברגע המתאים (הוא בדיוק פתח את הצעת המחיר ששלחתם, בדיוק קרא את התשובה שלכם) ולשמוע : “היי, בדיוק השנייה קראתי את המייל שלך, טוב שהתקשרת, יש לי כמה שאלות לפני שממשיכים”. בהחלט כלי עבודה מצויין.

רוצים גם? הנה כאן מצטרפים : mailtrack

ניהול פרוייקטים – Asana

מה שטוב שבתוכנת ניהול הפרוייקטים המעולה הזאת היא שאשתי לא גילתה אותה עדיין אחרת היא הייתה מנהלת אותי איתה… מדובר בתוכנת ניהול פרוייקטים מעולה שמאפשרת מעקב, העלאת קבצים, הקצאת משימות ובקרה על ביצוע. בקיצור, כל מה שאני שונא שעושים לי 🙂 יש לכם פרוייקטים לנהל ולא רוצים לפספס כלום? יש לכם פתרון מעולה.

תתחילו לנהל כמו מקצוענים- Asana

להתכתב בקלות – whatsapp למחשב

את whatsapp אין צורך להציג, על זה יש שני וי כחולים. אבל למה לא להתכתב ממש בקלות ישר מהמחשב, ממילא רוב היום אתם (או שזה רק אני?) מול המוניטור. אז הנה גרסת המחשב. להוריד, להתקין ולהשתמש בקלות.

תן לי את זה עכשיו – whatsapp למחשב 

סנכרון טלפון האנדרואיד שלכם למחשב : mightytext

יש לכם סמארטפון שרץ על אנדרואיד? הרווחתם. מצאתי תוכנה חביבה שמאפשרת ממש להפעיל ולגשת לתוכן של המכשיר שלכם ישירות מהמחשב. איך כל היופי הזה עובד? מתקינים את האפליקציה בטלפון, נרשמים ועפים על עצמכם כאילו אתם מינימום במרכז הבקרה של נאס”א. וכן, אפשר לשלוח SMS ישירות מהמחשב וזה אפילו קל.

יאללה, תתקינו אם יש לכם אנדרואיד – mightytext

Hits: 238

סדרת הרצאות מעשיות במחיר מיוחד ללימוד שימוש בכלי בינה מלאכותית