fbpx

קבלו מתנה מעולה - "המדריך הישראלי לקופירייטינג אפקטיבי" להורדה מיידית

מוציאים הרבה כסף על עיצוב תמונות? אפשר גם אחרת

כקופירייטר וכמי שחי מכתיבת תוכן למחייתו, גם אני נאלץ להסכים שלפעמים תמונה שווה יותר מאלף מילים. אני אמנם לא מתמחר את העבודה שלי לפי הלוגיקה הזאת אבל עדיין מאמין בה. העניין הוא שהיום להעלות פוסט לפייסבוק, פוסט לבלוג או כל תוכן כתוב ללא תמונה מושכת עין מהווה לקיחת סיכון, ולא מחושב. התמונה תופסת את העין, אמורה לעורר עניין, לגרות ולגרום לקורא להתעניין ולהמשיך לקרוא. בפוסט הקודם הבאתי מאגרי תמונות חינמיים מעולים שאתם יכולים להשתמש בהם. אבל מה קורה אם אתם גם צריכים לערוך את התמונות המעולות האלו? רמז, אתם צריכים…אז לכבוד המאורע התכנסנו כאן כדי לבחון כמה תוכנות ממש מעולות שיאפשרו לכם לערוך את התמונות שלכם ולהפוך אותן לכלי שיווק מעולה ותוספת נדרשת לפעילות הפייסבוק, אינסטגרם, האתר או הבלוג שלכם. הבעיה היא אחת, שהקטע הזה ממכר…אנחנו תמיד מחפשים לעשות דברים בצורה מושלמת, לעשות עוד קצת פינישים, לדייק עוד טיפה וזה לוקח הרבה זמן והרבה ניסוי וטעיה. תוכנות עריכת תמונות הן  כלי נהדר רק זהירות לא להשאב פנימה מבחינת זמנים, המשתמשים שלכם לא מצפים מכם לשלמות כמו שאתם מצפים מעצמכם…בהצלחה. 

נשמע מעניין? הנה מתחילים:

אני אתחיל מהסוף כי מה שמעניין אתכם זאת השורה התחתונה – זאת התוכנה שאני משתמש בה והיא החביבה עליי. וכן, יש לי מנוי פרימיום ששווה כל שקל (לי, בכל אופן). יש לתוכנה המצויינת הזאת רשיון שימוש חינמי אבל מצאתי אותו מוגבל מידי לטעמי. הרישיון בתשלום עשיר בהרבה ומאפשר העלאת גם פונטים למערכת ויותר אפשרויות עיצוב. התוכנה מציעה מאגר עשיר מאד של טמפלייטים, תמונות ברישיון ואפשרויות עריכה שקל מאד ללמוד ולהשתמש בהן. אחרי שבחנתי כמה תוכנות מצאתי את התוכנה הזאת כבדיוק מה שהיה לי חסר לי בחיים (טוב, לא נגזים…אבל היא בהחלט עונה על הצרכים שלי). רישיון השימוש החופשי שלה נותן גישה למאגר מוגבל של תמונות ושימוש רק ב 10 תמונות בחודש. לבדיקת התמחור שלהם אפשר להקליק כאן. נשמע שמספיק לכם? לכו על זה, התוכנה מומלצת בחום.

אחד מעורכי התמונות היותר מוערכים ומפורסמים, Canva. מדובר בתוכנה מצויינת שמאפשרת ליצור, לערוך תמונות קאבר, מודעות ופרסומות למדיה החברתית כגון פייסבוק וטוויטר, עיצוב כרטיסי ביקור ועוד הרבה דברים מעולים שאתם צריכים (אם אתם יודעים מה טוב לעסק שלכם…:-)  

גם כאן, יש מודל רישיון שימוש חינמי מצומצם, אבל הם מבטיחים שהוא לנצח…המודל בתשלום עולה 12.5 דולר לחודש ומאפשר הרבה יותר אפשרויות. אתם יכולים לבדוק את התמחור שלהם כאן ולראות מה מתאים לכם. 

ב Pic monkey השתמשתי לפני שעברתי ל Canva. מדובר בשירות מצויין, לטעמי בכל אופן, שמציע המון אפשרויות עריכת ויצירת תמונות להמון צרכים בממשק קל ונוח ובעיקר אינטואיטיבי. העניין עם המודל החינמי שהם מציעים הוא תקופת ניסיון חינמית של שבוע, שאני חושב שהיא מספיקה להבין אם התאהבתם בקוף הזה או לא. אחר כך יש מודל תשלום בכמה דולרים בודדים בחודש. ההחלטה היא שלכם, כמו תמיד. לצפייה במחירון שלהם אפשר להקליק כאן. 

אם לא הספיקו לכן התוכנות עד עכשיו ולא בחרתן אפילו אחת מהן, הנה עוד אחת שמבטיחה להקל עליכם את החיים- Fotor. גם כאן היא מבטיחה לכם הרים וגבעות בכל מה שנוגע לצרכי העיצוב שלכם לעסק אבל גם כאן יש מודל מצומצם וחינמי ואת כל הזיקוקי דינור שאתם צריכים בתשלום. מתאים לכם? החלטה שלכם. אם תחליטו על תשלום שנתי מראש, חודש יעלה לכם 3.33 דולר. רוצים לשלם חודש בחודשו? זה יעלה להם 8.99 דולר. את החשבון תעשו לבד. 

השורה התחתונה - אתם צריכים לבחור, השאלה מה

תמונות איכותיות ומעוצבות הן לא עניין של בחירה בשיווק המודרני ובמיוחד הדיגיטלי. אתם יכולים להיעזר במעצב מקצועי ולשלם על זה (אופציה שהרבה מאד בוחרים בה) ואתם יכולים לנסות לקחת שליטה על העניין וללמוד קצת ולעצב לעצמכם. מה אתם בוחרים? 

Views: 635